Menü
Germir Palas Hotel Logo

Misafir Deneyimi

"Mükkemmel"

Tavsiye hatta ısrar üzerine iki gece konakladık. Odalar temiz ve konforlu, personel çok kibar ve güleryüzlü, kahvaltı büfesi başarılı. Buklet malzemeleri kaliteli. Talepler çok hızlı bir şekilde karşılanıyor. Kısacası beklentimin çok üzerindeydi. Artık istanbul'da nerde kalacağım diye bir derdim yok. Natali Hanım ve Ali Bey'e teşekkürler.😊
 

"Germir:-)"

Her zamanki gibi, nazik, misafirperver, yardımcı ve güleryüzlü bir kadrosou var Germir Palasın. Hepsi teşekkürü hakediyor:-) Hem konumu itibariyle hem de evindeymiş gibi hissettirebilmesi gerçekten takdire şayan diğer hususlar.
 

"Taksimin göbeğinden bir Agatha Christie romanına giriş kapısı"

Konumu çok güzel. Her ne kadar Taksim artık eski Taksim olmasa da bir sebeple orada kalmanız gerekirse tercih edilebilir. Eski moda bir otel ama kesinlikle rahatsız edici değil. Asansörlü ve gayet iyi çalışıyor. Odalar konforlu, banyoda Rebul marka ürünler var. Çift kişilik yatak oldukça geniş 4 yaşında bebeğimizle bir yatakta rahatça yatabilirdik ama otel bize jest yaparak odaya küçük bir yatak daha eklemişti hem de ücret almadan. Barı çok şık tam bir roman sahnesini canlandırıyor gözde. Kahvaltı salonu küçük ama yeterli, kahvaltısı kesinlikle çok başarılı. Çorbadan, çeşitli meyvelere kadar her zevke uygun. Çayı inanılmaz lezzetli ki benim için çok önemlidir :) Kaldığınıza pişman olmayacağınız bir otel.


Güzel

Taksimin hemen merkezinde bulunan çok güzel bir otel,kalmaktan keyif aldım. Merkezi oldugu icin heryere cok yakın, neden burda kalıyorum demeyeceğiniz bir otel. Yine tercih edeceğim bir otel,tereddüt etmeden kalabilirsiniz.


3. Gelisim Artık Evim Gibi Oldu

İstanbul'a her geldiğimde kalsam.diyipte bir türlü fırsat bulamadığım. Ve fakat kalmaya başladıktan sonrada başka yere gidemez olduğum yer.personelin Güler yüzlü ilgisi, otelin konsepti , temizlik açısından hijyeni ve en önemlisi lokasyonu tam olması gerektiği gibi..